MHC Martin - HK Poprad 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 1. Šechný (Jasečko, Kroták), 36. Fabian (Kroták, Klouda)
rozhodovali: D. Konc, Bauer - Horínek, Novák
2800 divákov

MHC Martin: Križan - Polák, Obuch, Pozník, Matejka, Šimka, I. Ďatelinka - Uram, Jabrocký, I. Dornič - Appel, L. Říha, Trokan - Škumát, Beran, Galamboš
Poprad: Melicherčík - Fabian, J. Brejčák, Jasečko, D. Brejčák, Michal Segľa, Kramár - Škovira, Klouda, Marcel Haščák - Lapšanský, Šechný, Kroták - P. Segľa, Rataj, Mašlonka - P. Svitana, V. Žemba, Čížek

Poprad po víťazstve vo Zvolene i so Skalicou pokračoval v nastúpenom trende aj v Martine a po veľmi dobrom výkone zaslúžene zvíťazil. Hostia sa ujali vedenia už v 1. minúte, keď sa presadil Šechný. Aj v ďalšom priebehu mali technicky výborne vybavení Podtatranci viac z hry. Martinským hokejistom bez viacerých chorých hráčov síce nemožno uprieť snahu, ale v útoku boli bezzubí. V 34. min navyše domáci Škumát trafil len žŕdku. V 36. min využili hostia presilovku a Fabián pridal dôležitý druhý gól. V tretej tretine síce Martin zvýšil svoje úsilie, ale všetky strelecké pokusy zlikvidoval pozorný brankár Melicherčík, ktorý si na svoje konto pripísal prvú nulu v sezóne.

Dušan Gregor, tréner Martina: "Náš zlý vstup do zápasu poznačil ďalší priebeh, keď sme inkasovali už v 1. minúte. Škoda, že namiesto vyrovnania strelili hostia druhý gól. Mali sme problémy so zostavou, chýbali nám traja chorí hráči zo základnej zostavy. Dnes nám nebolo súdené vyhrať, bez streleného gólu to nie je ani možné. "
Július Pénzeš, asistent trénera Popradu: "Do Martina sme prišli hrať aktívne a preto sme nastúpili so štyrmi útokmi. Chceli sme uťahať súpera, čo sa nám aj vďaka vsieteným gólom podarilo. Chlapci príkladne bojovali, podržal nás brankár Melicherčík, ktorý výborne zastúpil zraneného Šimonoviča. Víťazstvo sme si zaslúžili a som rád, že sme neinkasovali žiadny gól. "

Slovan Bratislava - HKm Zvolen 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Góly: 37. Lipiansky (Vaic, Lažo), 44. Kuľha (Demel, Sersen), 50. Hujsa (Richard Huna, Kuľha), 60. Vaic (Konrád) - 21. Gálik (Ľ. Hurtaj)
Vylúčení: 5:7 na 2 min
rozhodcovali: J. Konc - Bundil, Brath
2 942 divákov

Slovan: Konrád - J. Kováčik, Sersen, Tesařík, Tulupov, Štajnoch, Turunen, Bohunický - Kuľha, Hujsa, Demel - Lažo, Lipiansky, Vaic - Róbert Huna, A. Nedorost, Richard Huna - V. Nemec, O. Rusnák, D. Skokan
Zvolen: J. Laco - Horáček, L. Čierny, Valach, Hraško, J. Suchý, Cebák, Huba, Juraško - M. Chovan, F. Turek, Estrada - Gálik, Szabo, Ľ. Hurtaj - V. Baláž, Marek Haščák, Otčenáš - M. Jurík, Pavliš, Kóňa

Obe mužstvá začali opatrne a zamerali sa hlavne na defenzívu. Slovan však postupne pritlačil a Zvolenčania robili chyby, čo vyústilo do častých faulov. Domáci tak mali už v šiestej minúte obrovskú šancu dostať sa do vedenia, keď hrali asi trojminútovú presilovku o dvoch hráčov. Nedisciplinovanosť súpera však nedokázali potrestať aj vďaka výbornému Lacovi, ktorý niekoľkokrát svoj tím podržal. V 14. minúte sa ozvali aj hostia, keď nebezpečne vypálil Huba a krátko na to mal obrovskú príležitosť Estrada, no odrazený puk nedotlačil za Konráda. V závere tretiny sa domáci priaznivci tešili, no rozhodca ich rýchlo schladil, keď neuznal gól pre hru s vysokou hokejkou. Zvolenčania v úvode druhého dejstva domácich dokonale zaskočili. Hurtaj dôraznou hrou vybojoval puk v obrannom pásme Slovana vystrelil na Konráda a vyrazený puk doklepol do siete Gálik – 0:1. Slovan okamžite zrýchlil a pritvrdil hru a vrhol sa do ofenzívy. V presilovke mohol vyrovnať najprv Hujsa a potom dvakrát tvrdo vypálil Kuľha, Laco vo zvolenskej bránke však chytal výborne. V 25. minúte ho neprekonal ani Skokan a Lacova lapačka úradovala aj po delovke Sersena. Domáci pokračovali v tlaku, no recept na gól našli až v 37. minúte, keď sa dostali do úniku Vaic s Lipianskym a druhý menovaný švihom vyrovnal. V štvrtej minúte záverečnej tretiny urobili Zvolenčania chybu pri striedaní, čo si veľmi dobre všimol Demel, presnou nahrávkou našiel osamoteného Kuľhu a ten blafákom poslal Slovan do vedenia. Nasledovala presilovka hostí, ktorý takmer jeden a pol minúty držali súpera pod obrovským tlakom, no nedokázali skórovať. To sa naopak podarilo "belasým", keď v 50. minúte počas presilovky Hujsa dorazil puk za Laca a definitívne rozhodol o výhre svojho tímu. Bokroš ešte na záverečné dve a štvrť minúty odvolal Laca, no hra bez brankára želaný úspech nepriniesla, naopak na konečných 4:1 upravil Vaic.

HK 36 Skalica - MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
Góly: 7. Jarolín (Pálffy, R. Jendek), 25. D. Pašek (Jarolín), 37. Zálešák (Gründling, Pálffy) - 8. M. Bartánus (Kumstát, Roháč), 23. V. Novák (Cibuľa, J. Halaj), 26. J. Halaj (Heš), 45. M. Bartánus (Tomášek, Roháč)
Vylúčení: 7:7 na 2 min
presilovky: 1:2
rozhodovali: Goga, Orolín - Tvrdoň
2469 divákov

Skalica: Falter - Gründling, Hranáč, M. Výborný, Gula, Škadra, R. Jendek, Škápik, Beňa - Pálffy, Zálešák, R. Hartmann - Kutálek, R. Školiak, T. Višňovský - Kocák, Jarolín, D. Pašek - Lušňák, F. Novák, Šátek
Liptovský Mikuláš: Fikrt - Heš, Hučko, Kumstát, Lištiak, M. Varga, D. Devečka, Privoznik, M. Bača - V. Novák, J. Halaj, Cibuľa - Tomášek, Roháč, M. Bartánus - Kropáč, Kuric, Kriška - Mikula, Durdiak, Kadura

MsHK Garmin Žilina - HK Noves okná Spišská Nová Ves 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
Góly: 30. Bobček (Spilar), 31. Palovčík (P. Barinka, R. Krajči), 38. Spilár (Pleva, Bobček) - 29. L. Jurík (Leskovjanský)
Vylúčení: 7:5 na 2 min
rozhodovali: Lokšík - Gašparík, Stano
890 divákov

Žilina: Lipovský - Nádašdi, Rúfus, Hriňa, Bobček, Turoň, V. Urban, od 41. Kolarz - Liščák, Vala, Škoda - P. Barinka, Palovčík, R. Krajči - M. Kokavec, M. Hreus, Drevenák - Koložváry, Pleva, Spilar
Spišská Nová Ves: Smik (38. Polc) - M. Školiak, Borovský, Ďaloga, Smerčiak, Petruk, Fojtík, od 41. Gurčík a Čintala - Holečko, Slavomír Pavličko, Farkašovský - Leskovjanský, L. Jurík, Hübler - Vartovník, Prokop, Macejka - Lemešáni, Heizer, Saluga

HC Košice - HK Orange 20 10:4 (4:1, 3:2, 3:1)
Góly: 12. Šimurda (Šachl), 13. Rudolf Huna (Húževka), 13. Rudolf Huna (z trest. strieľania), 14. Vorel (Dravecký, Šachl), 21. Rudolf Huna, 30. Juraj Faith (Kmiť), 30. P. Mikuš (Rudolf Huna), 46. Dravecký (Vorel), 52. Juraj Faith (Kledrowetz), 52. P. Mikuš (Grman) - 13. J. Gašparovič (Vandas), 38. J. Gašparovič (Vandas), 40. Šiška (L. Hudáček, M. Bakoš), 53. Gašparovič (Vandas, Slimák)
Vylúčení: 5:4 na 2 min
oslabenia: 1:0
rozhodovali: Kubuš - Orolin, Gajan
5067 divákov

Košice: Lašák - Grman, Pichnarčík, Kledrowetz, Chmelo, P. Mikuš, Deyl - Kmiť, Juraj Faith, Juraj Sýkora - Rudolf Huna, Húževka, P. Bartoš - Dravecký, Šachl, Vorel - Šimurda, Mertel, R. Jenčík
HK Orange 20: Čiliak (30. Kristín) - M. Marinčin, Šiška, Rais, T. Devečka, Jankovič, Slimák, L. Kozák, Jaborník - L. Hudáček, Andrej Šťastný, M. Bakoš - J. Gašparovič, Mlynarovič, Vandas - Takáč, Grošaft, Uhnák - Cingel, Petro, Šimčák

HC K-Cero Nitra - HC´05 Banská Bystrica 5:6 po sam. nájazdoch (1:2, 0:3, 4:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 6. Rumpel (Marek Slovák, V. Vlk), 41. S. Saliji (Ďurák, Špelda), 44. S. Saliji (Ďurák), 53. Špelda (T. Chrenko, S. Saliji), 56. H. Ručkay (S. Saliji, Špelda) - 1. Z. Nedvěd (Bauer, Bulík), 13. Bendík (Tonkovič), 23. Ľ. Sabol (Tonkovič), 25. Paľov (Tonkovič, Vantroba), 35. P. Frühauf (Ľ. Sabol, Drotár), rozhodujúci samost. nájazd premenil Bulík
Vylúčení: 6:10 na 2 min, navyše: M. Kováčik (Nitra) na 10 min za nešportové správanie
presilovky: 3:1
rozhodovali: Jonák - Junek, Šefčík
2580 divákov

Nitra: Lakosil (25. Laco) - Ďurák, Špelda, V. Vlk, Ďurkech, Širokovs, Jass, M. Novák, König - S. Saliji, T. Chrenko, M. Kováčik - Rumpel, Marek Slovák, E. Čaládi - Gráčik, M. Štefanka, H. Ručkay - Dobrý, Jozef Mihálik, Románek
B. Bystrica: M. Vojtek - Kolba, Bauer, P. Frühauf, Vantroba, Vizváry Biro, Mocek, Bambúch - Z. Nedvěd, Bulík, Jánoš - Dian, Ľ. Sabol, Drotár - T. Sýkora, Češík, Kútny - Tonkovič, Paľov, Bendík